Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ card reader access control systems ] bij elkaar passen 95 producten.
Lezer van de de Nabijheidskaart van het vandaalbewijs de Draadloze, het Toegangsbeheersysteem van de Nabijheidsdeur
| model: | A702 |
|---|---|
| Waterdichte index: | IP67 |
| Capaciteit: | RFID: 2000 Wachtwoord: 2000 |
ABS de Lezerssysteem van de Nabijheidskaart, Standalone Systeem van het ToetsenbordToegangsbeheer
| model: | R09MP |
|---|---|
| Statische Stroom: | 50-100mA |
| Materiaal: | ABS |
Biometrisch toegangscontrolesysteem met klein aanraakscherm met vingerafdruk met alarm en deurbel
| Speciale Eigenschappen: | Tijd en aanwezigheid en toegangscontrole |
|---|---|
| Netwerk: | TCP/IP, RS485, USB-host |
| Type: | Vingerafdruk + wachtwoord, vingerafdruk + identiteitskaart + wachtwoord, vingerafdruk + IC-kaart + w |
Biometrisch toegangscontrolesysteem voor RFID-kaarten en vingerafdrukken en biometrisch tijdscontrolesysteem met ingebouwde batterij
| Naam van het product: | Toegangscontrolesysteem voor RFID-kaarten en vingerafdrukken |
|---|---|
| Type: | Fingerprint+Password+Card |
| Speciale Eigenschappen: | Ingebouwde batterij |
Biometrisch tijdbewakingssysteem en toegangscontrolesysteem met vingerafdruk met TCP/IP en USB-poort
| LCD-scherm: | 2.4' TFT-LCD-kleurbeeldscherm |
|---|---|
| Taal: | meer dan 40 talen kunnen worden geselecteerd |
| Fingerafdrukcapaciteit: | 3.000 fps |
BouwTurnstile van het de Dalingswapen van Toegangsbeheersystemen, Elektronische Turnstile Poorten
| model: | TS1211 |
|---|---|
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR: | -28℃ aan 60℃ |
IP66 waterdicht draadloos TTLock Remote Control Smart Door Lock Standalone Keypad RFID Tuya WIFI Access Reader Deurbel
| Productnaam: | Biometrische slimme toegangscontroleleraar |
|---|---|
| Gebruikerscapaciteit: | 1000 gebruikers (988 gewone gebruikers + 2 paniekgebruikers + 10 bezoekergebruikers) |
| Werkspanning: | 12~28V wisselstroom/stroomstroom |
Toegangscontrolebord met vier deuren en toegangscontrolesysteem met dubbel relais met TCP/IP-netwerk (C4-SMART)
| Naam van het product: | Toegangscontrolebord met 4 deuren |
|---|---|
| Gebruiker: | 20.000 |
| Gebeurtenis: | 100.000 |
Biometrisch Tijdopname en van het DeurToegangsbeheer Systeem/de Terminal van de de Tijdopkomst van de Gezichtserkenning met Batterij (uface)
| Model: | Fa1-h |
|---|---|
| Camera: | Hoge Definitie Infrarode Camera's |
| Vertoning: | LCD Vertoning: 4.3“ TFT-Touch screen |
Het Signaal van het Systeemweigand van het gezichtsToegangsbeheer met Videointercom en QR-codefunctie WIFI TCP/IP
| APP controle: | Videointercomfunctie |
|---|---|
| Vertoning: | 5 duimtouch screen |
| Gezichtscapaciteit: | 6.000 |


