Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ card reader access control systems ] bij elkaar passen 95 producten.
De Kaartlezer van de metaal Materiële Nabijheid met Toetsenbord 10% aan de Werkende Vochtigheid van 90%
| model: | A812 |
|---|---|
| Slot Huidige Output: | ≤3A |
| Alarm Huidige Output: | ≤1A |
Hoge de Kaartlezer van de Veiligheidsnabijheid met de Bewerker 240 Mhz-WAPEN 9,0 van de Toetsenbordhoge snelheid cpu
| model: | A103 |
|---|---|
| tonen: | 2,4 het pixel van het de kleurenscherm 320*240 van duimtft |
| Taal: | Engels, Spaans, Indonesisch (beschikbaar om voor anderen aan te passen) |
12V 1A snakken de Lezer van de de Nabijheidskaart van het Gebruikersgeheugen met Toetsenbord/Tijdzones het Plaatsen
| model: | A103 |
|---|---|
| Werkende Wijze: | Online/Offline |
| Toegangsbeheerfunctie: | Het logboekonderzoek, multi-verifieert Wijze, 9-speld identiteitskaart, Geplande Klok, Extermal-Klok |
Biometrische vingerafdruktoegangscontrole met grote capaciteit en tijdelijke aanwezigheid met camera en ingebouwde batterij TCP/IP USB
| Naam van het product: | Vingerafdruk Tijd aanwezigheid en toegangscontrole systeem |
|---|---|
| LCD-scherm: | 3.5" TFT-kleurbeeldscherm |
| Aangepaste steun: | Software herontwerp, aangepast logo, online technische ondersteuning |
Vingerafdrukken en RFID-kaart toegangscontrole Reader Ondersteuning wachtwoord Waterdicht IP65
| Type: | Vingerafdrukken + identiteitskaart + PIN, vingerafdrukken + IC-kaart + PIN |
|---|---|
| Speciale Eigenschappen: | Toegangscontrolesysteem |
| Netwerk: | Standalone |
Ondersteuning van vingerafdrukken en toegangscontrole voor RFID-kaarten, wachtwoord en BT TUYA APP
| Type: | Vingerafdruk+ID-kaart+PIN, Vingerafdruk+IC-kaart+PIN, Vingerafdruk+ID-kaart+PIN+TUYA, Vingerafdruk+I |
|---|---|
| Kenmerken: | Toegangscontrolesysteem |
| Toepassing: | Binnen |
Password- en RFID-kaarttoegangslezer waterdicht IP65
| Bijzondere kenmerken: | Toegangscontrolesysteem |
|---|---|
| Netwerk: | Standalone |
| Verificatiemodus: | Card, PIN, PIN/Card, Card+PIN |
Toegangscontroller voor twee deuren IP-gebaseerde verbinding met vingerafdruk-/RFID-kaartlezer (inBIO260)
| Productomschrijving: | Toegangscontrolepaneel voor 2 deuren |
|---|---|
| Ondersteuning vingerafdrukcapaciteit: | 3.000 fps |
| Aantal gecontroleerde deuren: | 2 deuren |
Single Doors Access Controller IP-gebaseerde verbinding met vingerafdruk/RFID-kaartlezer (Inbio160)
| Speciale Eigenschap: | Toegangscontrolepaneel voor enkele deur |
|---|---|
| Type: | Ondersteuning vingerafdruk + kaartlezer |
| RAM/Flash-geheugen: | 32M Bit/128M Bit |
Turnstile van het drie WapenToegangsbeheer het Systeem van de Barrièrepoort met Vingerafdruk en RFID-Kaartlezer
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 60W |
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en RFID-Lezer of Controlemechanisme en Vingerafdruk & RFID-Lezer |


