Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ card reader access control systems ] bij elkaar passen 95 producten.
Biometrisch vingerafdruktijd-aanwezigheidssysteemapparaat met ingebouwde batterijondersteunende RFID-kaartlezer
| Producten: | Biometrische Tijdopname |
|---|---|
| Vingerafdruklezer: | BioID vingerafdruksensor ((Anti-fake) |
| Vingerafdruk: | 5,000FPS |
4 deuren toegangscontrolepaneel met voedingsadapter metalen doos/toegangscontrolekaart met TCP/IP & Wiegand-signaal (C3-400/BOX)
| Productomschrijving: | 4-deurs toegangscontrolepaneel met doos |
|---|---|
| Type: | Ondersteuning RFID-kaartlezer |
| LEIDENE Indicator: | Ja, LED indicatie voor communicatie, voeding, status en ponskaart |
Toegangscontrolepaneel Besturingskaart voor enkele deuren Wiegand in/uit TCP/IP WEB-gebaseerd toegangscontrolesysteem (C1-smart)
| Naam van het product: | Toegangsbeheerraad |
|---|---|
| Reader-poorten: | 2 lezers |
| Gebruikerscapaciteit: | 20.000 |
Toegangscontrolepaneel voor vier deuren Toegangscontrolebord met TCP/IP en Wiegand-signaal (C3-400)
| Beschrijving: | Toegangscontrolepaneel voor 4 deuren |
|---|---|
| Macht: | DC9.6V-14.4V, Nominale Max.1A |
| Mededeling: | RS485, TCP/IP |
Toegangscontrolebord voor twee deuren met TCP/IP en Wiegand-signaal Toegangscontrolepaneel voor 2 deuren (C3-200)
| Naam van het product: | Toegangscontrolepaneel met 2 deuren |
|---|---|
| Cpu: | 32-bits MIPS-CPU |
| RAM: | 32M bits |
Toegangscontrolepaneel Enkele deuren Besturingskaart Wiegand in/uit TCP/IP WEB-gebaseerd met voedingsadapterdoos (C1-SMART/BOX)
| Naam van het product: | Toegangscontrolebord met voedingsadapterdoos |
|---|---|
| Wiegand-formaat: | Wiegand 26-40 bit |
| Voeding: | DC12V/4-7A |
Toegangscontrolebord met vier deuren en relais met voedingsadapter Toegangscontrolesysteem met TCP/IP-netwerk (C4-SMART/BOX)
| Naam van het product: | Toegangscontrolebord met 4 deuren en voedingsadapterdoos |
|---|---|
| Voeding: | DC12V/4-7A |
| Statische stroom: | 50-100mA |
Toegangscontrole voor enkele deuren met voedingsadapterdoos IP-gebaseerde verbindingsondersteuning Vingerafdruk-/RFID-kaartlezer (Inbio160/doos)
| Beschrijving: | Toegangscontrolepaneel met één deur en voedingsadapterdoos |
|---|---|
| Vingerafdrukcapaciteit: | 3.000 fps |
| Outputhaven: | 2ea (1 FORM-C relaisuitgang, 1 FORM-C relais voor AuxOutput) |
Turnstile van het het Bureau VoetToegangsbeheer van de snelheidspoort, Roestvrij staalturnstiles
| model: | TS1222 |
|---|---|
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR: | -28℃ aan 60℃ |
De grote Lezer 125KHz van het Capaciteitsidentiteitskaart en Gezicht/Vingerafdruk/Palmtijdopkomst en Toegangsbeheersysteem
| Model: | Fa1-h |
|---|---|
| LCD vertoning:: | 4.3“ TFT-Touch screen |
| Capaciteit: | Gezicht: 12.000; Vingerafdruk: 20.000; Palm: 6.000; Kaart: 20,000 (facultatief); Logboeken: 200.000 |


