Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ card reader access control systems ] bij elkaar passen 95 producten.
Weinig Turnstile van het MachtsToegangsbeheer Ontworpen Compact van de Barrière Stille Verrichting
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Werkende milieu: | Binnen/openlucht (indien beschut) |
| RFID-kaart: | Maximum30/minute |
Populaire Wiegand-Nabijheidslezer, het Toegangsbeheersysteem van de Wachtwoordnabijheid
| model: | A810 |
|---|---|
| Waterdichte index: | IP67 |
| Mededeling: | Wiegand 26 |
Gezichtsherkenning Biometrisch tijdsbesturing en toegangscontrole systeem met websoftware FA1000
| Afbeelding: | 4.3 inch HD touchscreen |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit: | 500 |
| Kaartcapaciteit: | 1.000 |
Waterdichte IP65 RFID-kaarttoegangslezer met Wiegand-signaal
| type: | ID-kaartlezer, IC-kaartlezer |
|---|---|
| Waterdicht niveau: | IP65 |
| Bijzondere kenmerken: | Toegangscontrolesysteem |
KR102 Toegangscontrole RFID-kaartlezer met toetsenbord met toegangswachtwoord en 2 kleuren LED-indicatoren13.56MHz-lezer
| Kaart: | 13.56MHz kaartlezer |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -10 graden tot 60 graden |
| Lees waaier: | Tot 5 cm (± 13,56 MHz) |
De het biometrische Face/RFID-kaart/Systeem van het PalmToegangsbeheer en Steun WiFi van de Tijdopkomst en 4G-Functie
| Model: | Facepro1-4g |
|---|---|
| Kaartcapaciteit: | 10.000 Facultatieve Identiteitskaart, (: IC-kaartfunctie) |
| Transacties: | 200.000 Logboeken |
RFID-kaart Toegangsbesturingskaartlezer en wachtwoordtoetsenbord met standaarduitgang WG 26/34 KR202
| Producten: | RFID-kaartlezer met toetsenbord |
|---|---|
| Waterdicht niveau: | IP65 |
| Kaart: | 125 kHz nabijheid |
De Kaartlezer van het Smart HomeToegangsbeheer met Wachtwoord, Metaal Materieel Geval
| model: | A808 |
|---|---|
| Waterdichte index: | IP67 |
| Capaciteit: | Kaart: 2000, Wachtwoord: 2000 |
Toegangscontrolebord met vingerafdruk en RFID-kaart voor 4 deuren Toegangscontrolepaneel met voedingsadapterdoos (inBIO460/BOX)
| Productomschrijving: | Toegangscontrolepaneel met vier deuren en voedingskast |
|---|---|
| Mededeling: | TCP/IP, RS485, Wiegand in/uit |
| Bijlage: | metaaldoos |
Twee deuren Toegangscontrolepaneel met voedingsadapterdoos Ondersteuning Toegang 3.5 Software TCP/IP/RS485/Wiegand (inBio260/BOX)
| Beschrijving: | twee deuren toegangscontrole met voedingsadapterdoos |
|---|---|
| Aantal gecontroleerde deuren: | 2 deuren |
| RAM/Flash-geheugen: | 32M bits/128M bits |


