Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ card reader access control systems ] bij elkaar passen 95 producten.
Turnstile van het de VingerafdrukToegangsbeheer van de gymnastiekvoetbal voor Ingang, Metaalturnstile Poort
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 60W |
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en RFID-Lezer of Controlemechanisme en Vingerafdruk & RFID-Lezer |
Van de het systeem Biometrisch Tijd van de gezichtserkenning de Opkomstsysteem en toegangsbeheer met de opkomst van de Websoftware
| Modelnaam: | FA2000 |
|---|---|
| Beschrijving: | Het Toegangsbeheer van het snelheidsgezicht en de Terminal van de Tijdopkomst |
| Gezichtscapaciteit: | 1.500 |
Turnstile van de het Materiaaltaille van het luchthavenToegangsbeheer Hoog Poortveiligheid en Gemak
| model: | TS1022 |
|---|---|
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en Vingerafdruk & RFID-Lezer |
| Voeding: | AC 110V/220V, 50/60Hz |
4G Biometrisch Tijdbewakingssysteem
| System: | Android System |
|---|---|
| CPU: | Quad-core,1.5G Hz |
| Camera: | 2MP Dual Camera |
Biometrisch vingerafdruktoegangscontrolesysteem en tijdbewakingssysteem met TCP/IP/USB en batterij
| Speciale Eigenschappen: | Toegangscontrolesysteem, ingebouwde batterij |
|---|---|
| Aangepaste steun: | Software herontwerp, aangepast logo, online technische ondersteuning |
| Type verificatie: | Vingerafdruk+code |
Aanraakpaneel vingerafdruk en RFID-kaart Toegangscontrole Reader Ondersteuning wachtwoord en WIFI APP
| Speciale Eigenschap: | Toegangscontrolesysteem |
|---|---|
| Netwerk: | TCP of Standalone |
| Communicatie: | WIFI als optionele functie |
RFID Proximity Card Access Control Reader met webserver en anti-pass back functie
| Toegangswijze: | Alleen kaart, alleen PIN, Card+PIN |
|---|---|
| Kenmerken: | Toegangscontrolesysteem voor RFID-kaarten |
| Kaartcapaciteit: | 30.000 kaarten |
RFID-kaartlezer Tijdregistratie en vingerafdruktoegangscontroleterminal met batterij
| Gebruik: | Tijdregistratie en eenvoudig toegangscontrolesysteem |
|---|---|
| Taal: | meer dan 40 typen meertalig om te selecteren |
| Controle: | Vingerafdruk + ID-kaart + USB-poort |
Stand-alone Proximity ID Card Toegangscontrole en kleurscherm Tijdbezoek systeem
| Speciale Eigenschappen: | RFID-kaart Terminaal voor toegangscontrole en tijdelijke aanwezigheid |
|---|---|
| Type: | RFID-kaart+wachtwoord |
| LCD-scherm: | 2.0-inch TFT-LCD-kleurenscherm |


