Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ card reader access control systems ] bij elkaar passen 95 producten.
Toegangscontrolepaneel voor twee deuren Toegangscontrolebord met TCP/IP en Wiegand-signaal met voedingsadapter Metalen doos
| Naam van het product: | Toegangscontrolebord met voedingsadapterdoos |
|---|---|
| Aantal gecontroleerde deuren: | 2 deur |
| Aantal ondersteunde lezers: | 4 |
KR200 13.5Mhz IC Card Access Control Card Reader met waterdicht IP65 ABS Plastic
| Producten: | IC-kaarttoegangscontroleleraar |
|---|---|
| Afmeting: | 85*87*22,5 mm |
| Werktemperatuur: | -10° tot +65°C |
Toegangscontrolepaneel voor toegangscontrolebord voor één deur met TCP/IP en Wiegand-signaal (C3-100)
| Productomschrijving: | Toegangscontrolepaneel werkt met enkele deur |
|---|---|
| Type: | Ondersteuning RFID-kaartlezer |
| Mededeling: | TCP/IP, RS-485 |
Voedingsadapterdoos Signaal Toegangscontrolepaneel met TCP/IP en Wiegand & Deur Toegangscontrolekaart (C3-100/BOX)
| Beschrijving: | Toegangscontrolepaneel met één deur en voedingsadapterdoos |
|---|---|
| Cpu: | 32-bits MIPS-CPU |
| Gebruiker: | 30.000 |
Gezicht en Vingerafdruk Vast de Hoogteturnstile van de Wapenbrug Half Toegangsbeheersysteem
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 60W |
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en RFID-Lezer of Controlemechanisme en Vingerafdruk & RFID-Lezer |
Vingerafdruk 125KHz Kaart Smart Door Toegangscontrolesysteem met Touch Keypad Waterdicht IP66 WIFI Tuya Toegangscontrole Lees
| Gebruikerscapaciteit: | 1000 gebruikers (988 gewone gebruikers + 2 paniekgebruikers + 10 bezoekergebruikers) |
|---|---|
| Pin Length: | 4 tot 6 cijfers |
| Werkspanning: | 12~28V wisselstroom/stroomstroom |
Multi-biometrisch tijdbewakingssysteem en gezichtsvingerprintherkenning Toegangscontrole Ondersteuning WEB Software FA110
| Productsoort: | Gezicht, vingerafdruk, wachtwoord, RFID-kaart toegangscontrole met relais |
|---|---|
| Vingerafdruk: | 500 fps |
| Gezicht: | 500 gezichten |
Cloud Software Fingerprint Biometric Time Attendance System met TCP/IP en USB-poort
| Type: | Biometrische Tijdopname |
|---|---|
| Controlemethode: | Vingerafdruk, wachtwoord ((Opsieel: kaartlezer) |
| LCD-scherm: | 3.5" TFT-grafische high-definition interface |
de Kaartlezer en Schrijver 26bit Wiegand van 13.56MHz met Externe Zoemercontrole
| Kaart: | 13.56MHz |
|---|---|
| Lees Waaier: | Tot 5CM (13.56MHz) |
| Waterdicht: | IP65 |
KR101 13,56 Mhz IC Access Control Card Reader Waterdicht IP65 met Wiegand 26/34 binnen of buiten
| Kaart: | 13.56Mhz. |
|---|---|
| Lees waaier: | Tot 5 cm (± 13,56 MHz) |
| Afmeting: | 77*43*16 mm |


