Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ access control rfid reader ] bij elkaar passen 108 producten.
Waterdichte de Nabijheidslezer van het ToetsenbordToegangsbeheer
| model: | A812 |
|---|---|
| Waterdichte index: | IP67 |
| Alarmerende Tijd: | 1-99s (het plaatsen) |
De Lezer van de toetsenbordrfid Kaart, van het de KaartToegangsbeheer van 13.56MHz de Lezer van Rfid
| Kaart: | de Kaartlezer van 13.56MHz |
|---|---|
| Lees Waaier: | Tot 5CM (13.56MHz) |
| Outputformaat: | 26/34bit Wiegand (gebrek) |
Ondersteuning van vingerafdrukken en toegangscontrole voor RFID-kaarten, wachtwoord en BT TUYA APP
| Type: | Vingerafdruk+ID-kaart+PIN, Vingerafdruk+IC-kaart+PIN, Vingerafdruk+ID-kaart+PIN+TUYA, Vingerafdruk+I |
|---|---|
| Kenmerken: | Toegangscontrolesysteem |
| Toepassing: | Binnen |
Vingerafdrukken en RFID-kaart toegangscontrole Reader Ondersteuning wachtwoord Waterdicht IP65
| Type: | Vingerafdrukken + identiteitskaart + PIN, vingerafdrukken + IC-kaart + PIN |
|---|---|
| Speciale Eigenschappen: | Toegangscontrolesysteem |
| Netwerk: | Standalone |
KR102 Toegangscontrole RFID-kaartlezer met toetsenbord met toegangswachtwoord en 2 kleuren LED-indicatoren13.56MHz-lezer
| Kaart: | 13.56MHz kaartlezer |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -10 graden tot 60 graden |
| Lees waaier: | Tot 5 cm (± 13,56 MHz) |
Turnstile van het drie WapenToegangsbeheer het Systeem van de Barrièrepoort met Vingerafdruk en RFID-Kaartlezer
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 60W |
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en RFID-Lezer of Controlemechanisme en Vingerafdruk & RFID-Lezer |
Biometrisch toegangscontrolesysteem voor RFID-kaarten en vingerafdrukken en biometrisch tijdscontrolesysteem met ingebouwde batterij
| Naam van het product: | Toegangscontrolesysteem voor RFID-kaarten en vingerafdrukken |
|---|---|
| Type: | Fingerprint+Password+Card |
| Speciale Eigenschappen: | Ingebouwde batterij |
Biometrische vingerafdruktoegangscontrole met grote capaciteit en tijdelijke aanwezigheid met camera en ingebouwde batterij TCP/IP USB
| Naam van het product: | Vingerafdruk Tijd aanwezigheid en toegangscontrole systeem |
|---|---|
| LCD-scherm: | 3.5" TFT-kleurbeeldscherm |
| Aangepaste steun: | Software herontwerp, aangepast logo, online technische ondersteuning |
Biometrische vingerafdruktoegangscontrole met Tuya APP IP68 waterdicht toetsenbord aanraakscherm RFID kaartlezer met TTLCOK APP
| Productnaam: | Biometrische slimme toegangscontroleleraar |
|---|---|
| Type: | Vingerafdruk + APP + wachtwoord + RFID-kaart |
| Gebruikerscapaciteit: | 1000 gebruikers (988 gewone gebruikers + 2 paniekgebruikers + 10 bezoekergebruikers) |
KR102 waterdicht IP65 125Khz kortlezer voor toegangscontrole met toetsenbord Wiegand26/34
| Frequentie: | 125 kHz kortlezer met pincode |
|---|---|
| Model: | KR102E |
| wachtwoord: | 8 bits voor PIN-formaat |


