Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ access control rfid reader ] bij elkaar passen 108 producten.
Dubbele van de het Wapendriepoot van de Steegdaling Turnstile van het de StijlToegangsbeheer Vingerafdruk & RFID-Lezer
| model: | TS1200 reeks |
|---|---|
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR: | -28℃ aan 60℃ |
Het Toegangsbeheerturnstile van de ingangstaille Hoge Barrièrepoort, de Toegangssysteem van de Metrodriepoot
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Werkende milieu: | Binnen/openlucht (indien beschut) |
| RFID-kaart: | Maximum30/minute |
Buiten waterdicht IP68 en anti-vandaler RFID-kaart toegangscontroleleraar met metalen hoes
| Gebruikerscapaciteit: | 2000 |
|---|---|
| Omgeving: | IP68 |
| Open Wijze: | Kaart, PIN, Card+PIN |
Weinig Turnstile van het MachtsToegangsbeheer Ontworpen Compact van de Barrière Stille Verrichting
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Werkende milieu: | Binnen/openlucht (indien beschut) |
| RFID-kaart: | Maximum30/minute |
Stand-alone RFID-toegangscontroleleraar voor nabijheid
| Spreker: | Programmeerbare geluidsbuzzer voor bevestiging met geluid of stille modus |
|---|---|
| Capaciteit: | Kaartcapaciteit: 100 gebruikerskaarten, 5 masterkaarten |
| Toegangswijze: | Alleen met kaart |
Professionele UHFrfid Geïntegreerde Lezer voor het Systeem van het PakhuisToegangsbeheer
| model: | Uf-5106 |
|---|---|
| Het lezen van Herinnering: | Zoemer |
| frequentie: | 865-868MHz, 902-928MHz |
RFID-Nabijheidslezer met Toetsenbord, het Toegangsbeheersysteem van de Nabijheidslezer
| model: | A812 |
|---|---|
| Alarmerende Tijd: | 1-99s (het plaatsen) |
| Nutteloze Stroom: | Nutteloze Stroom |
Toegangsbeheer UHFrfid Geïntegreerde Lezer tot 8 Meters Lange afstand
| model: | Uf-5106 |
|---|---|
| kleur: | witte |
| Maak Rang waterdicht: | IP65 |
Gezichtsherkenning Toegangscontrolesysteem en RFID-kaart Grote capaciteit met DM10 SRB-controller
| Model: | FacePro8 |
|---|---|
| Afbeelding: | 8 duimtouch screen |
| Resolutie: | 1920 x 1080 |
Biometrisch Tijdopname en van het DeurToegangsbeheer Systeem/de Terminal van de de Tijdopkomst van de Gezichtserkenning met Batterij (uface)
| Model: | Fa1-h |
|---|---|
| Camera: | Hoge Definitie Infrarode Camera's |
| Vertoning: | LCD Vertoning: 4.3“ TFT-Touch screen |


