Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ access control rfid reader ] bij elkaar passen 108 producten.
De draagbare RFID-Lezer van de Nabijheidskaart met Niveau van de Toetsenbord het Hoge Veiligheid
| model: | A810 |
|---|---|
| Waterdichte index: | IP67 |
| Alarmerende Tijd: | 1-99s (het plaatsen) |
De Lezer van de de Nabijheidskaart van Rfid van het manierontwerp voor Automatische Poortopener
| Kaart: | 125KHz nabijheid |
|---|---|
| Lees Waaier: | Tot 10CM (125KHz) |
| Outputformaat: | 26/34bit Wiegand (gebrek) |
DC12V-DC24V de Lezer van de nabijheidskaart met Toetsenbord/Alarmerende Tijd 1-99s
| model: | A810 |
|---|---|
| Slot Huidige Output: | ≤3A |
| Het werk Voltage: | DC12V-DC24V |
Waterdicht IP65-vlekkeloos SilkID-vingerafdrukslezer met RS485
| Speciale Eigenschap: | Waterdichte vingerafdruk- en RFID-kaartlezer |
|---|---|
| Cpu: | 324 MHz |
| Communicatie: | RS485 |
Laagspanningsalarm/afstandsbediening APP/sleutel vingerafdruk RFID-kaart wachtwoord WIFI draadloos afstandsbediening Smart Door Lock
| Card+Password+Vingerafdrukcapaciteit: | 300 groepen |
|---|---|
| Open Wijze: | App, wachtwoord, vingerafdruk, polsband, kaart of sleutel |
| Gebruikerscapaciteit: | 9 groepen beheerders |
Bluetooth-van de de LezersToegangsdeur van de Vingerafdrukkaart van de het Slotcontrole de Ingang van de het Systeemveiligheid
| model: | Ul-900 |
|---|---|
| laag machtsalarm: | 4.8V |
| Bluetooth-Norm: | bluetooth ble 4.0 |
De semi Automatische Poort van de Driepootbarrière, 3 Wapenturnstile Geen Blootgestelde Schroeven of Bevestigingsmiddelen
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 60W |
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en RFID-Lezer of Controlemechanisme en Vingerafdruk & RFID-Lezer |


