Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ access control rfid reader ] bij elkaar passen 108 producten.
Draagbaar van het de Lezerswachtwoord van de Nabijheidskaart het Toegangsbeheersysteem Met Anti - Pasrug
| model: | A103 |
|---|---|
| tonen: | 2,4 het pixel van het de kleurenscherm 320*240 van duimtft |
| Optionele: | Batterij, Taal, |
Waterdicht IP65 Draagbare RFID-kaartlezer, tijdregistratie en vingerafdruksysteem
| Productbeschrijving: | IP65 waterdicht biometrisch systeem voor het bijwonen van de tijd |
|---|---|
| Taal: | Meerdere talen kunnen worden geselecteerd |
| Spreker: | PIEP |
Aanraakpaneel vingerafdruk en RFID-kaart Toegangscontrole Reader Ondersteuning wachtwoord en WIFI APP
| Speciale Eigenschap: | Toegangscontrolesysteem |
|---|---|
| Netwerk: | TCP of Standalone |
| Communicatie: | WIFI als optionele functie |
Biometrisch vingerafdruktoegangscontrolesysteem en tijdbewakingssysteem met TCP/IP/USB en batterij
| Speciale Eigenschappen: | Toegangscontrolesysteem, ingebouwde batterij |
|---|---|
| Aangepaste steun: | Software herontwerp, aangepast logo, online technische ondersteuning |
| Type verificatie: | Vingerafdruk+code |
Draadloos WIFI RFID-kaartlezer Tijdbezoek en toegangscontrolesysteem met TCP/IP en USB-poort
| Kenmerken: | RFID-toegangscontrolesysteem met WiFi |
|---|---|
| LCD-scherm: | 2.4' TFT-LCD-kleurbeeldscherm |
| Spreker: | Stemherinnering (de taal kan worden geselecteerd) |
Turnstile van de het Materiaaltaille van het luchthavenToegangsbeheer Hoog Poortveiligheid en Gemak
| model: | TS1022 |
|---|---|
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en Vingerafdruk & RFID-Lezer |
| Voeding: | AC 110V/220V, 50/60Hz |
Gezicht en Vingerafdruk Vast de Hoogteturnstile van de Wapenbrug Half Toegangsbeheersysteem
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 60W |
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en RFID-Lezer of Controlemechanisme en Vingerafdruk & RFID-Lezer |
Turnstile van het de VingerafdrukToegangsbeheer van de gymnastiekvoetbal voor Ingang, Metaalturnstile Poort
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 60W |
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en RFID-Lezer of Controlemechanisme en Vingerafdruk & RFID-Lezer |
Palmlezer en het Gezichtssysteem van het ErkenningsToegangsbeheer en RFID-de opkomstterminal van de Kaarttijd met Temperatuur Detecti
| Model: | FA6000 |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Van het de ErkenningsToegangsbeheer van het snelheidsgezicht Systeem van de de Tijdopkomst het Biome |
| Besturingssysteem: | Linux OS |
RFID Proximity Card Access Control Reader met webserver en anti-pass back functie
| Toegangswijze: | Alleen kaart, alleen PIN, Card+PIN |
|---|---|
| Kenmerken: | Toegangscontrolesysteem voor RFID-kaarten |
| Kaartcapaciteit: | 30.000 kaarten |


