Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ access control rfid reader ] bij elkaar passen 108 producten.
KR200 125Khz RFID-kaarttoegangscontrole-kaartlezer met uitgang Wiegand 26/34 Waterdicht IP65
| Kaart: | 125 kHz nabijheid |
|---|---|
| Verificatiemodus: | Kaart |
| Afmeting: | 85*87*22,5 mm |
Turnstile van het het Bureau VoetToegangsbeheer van de snelheidspoort, Roestvrij staalturnstiles
| model: | TS1222 |
|---|---|
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR: | -28℃ aan 60℃ |
KR201 Wiegand 26/34 RFID Card Access Control Reader 13,56Mhz Waterdicht IP65
| Outputformaat: | 26 bit Wiegand (standaard) / 34 bit optioneel |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC met textuur |
| Kaart: | 13.56MHz ID-kaart |
KR100 125Khz Access Control Card Reader Tot 5 cm leesbereik Waterdicht IP65 Wiegand 26/34
| Kaart: | 125 kHz nabijheid |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | ABS+PC met textuur |
Wifi Tuya IP66 Waterdicht Toegangscontrolesysteem Touch Keypad RFID Card Reader Standalone Toegangscontrole met TTLock Door
| Type: | APP+PAWSWORD+RFID-kaart |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning: | Gepersonaliseerd logo, TT LOCK of TUYA APP Control |
| Bijzondere kenmerken: | Weerbestendig, deurbelknop |
KR202M13.56MHz Toegangscontrole kaartlezer met wachtwoord en LED-indicator waterdicht IP65
| Kaart: | 13.56MHz kaartlezer |
|---|---|
| LEIDENE Indicator: | 2 Kleuren-LED-indicatoren ((rood en groen) |
| Gewicht: | 150 g |
Lezer van de de Nabijheidskaart van het vandaalbewijs de Draadloze, het Toegangsbeheersysteem van de Nabijheidsdeur
| model: | A702 |
|---|---|
| Waterdichte index: | IP67 |
| Capaciteit: | RFID: 2000 Wachtwoord: 2000 |
De Kaartlezer van het Smart HomeToegangsbeheer met Wachtwoord, Metaal Materieel Geval
| model: | A808 |
|---|---|
| Waterdichte index: | IP67 |
| Capaciteit: | Kaart: 2000, Wachtwoord: 2000 |
Standalone de LezersToegangsbeheer van de Toetsenbordkaart
| model: | A808 |
|---|---|
| Capaciteit: | Kaart: 2000, Wachtwoord: 2000 |
| Kaarttype: | 125KHz (EM) |
100V / 240V de Markeringslezer van lange afstandrfid, de Passieve UHFrfid-Lezerswinter
| model: | Uf-5106 |
|---|---|
| kleur: | witte |
| Werkende manier: | Steun auto-in werking stellend, interactieve en trekker-activerende het werkwijze |


