Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ access control rfid reader ] bij elkaar passen 108 producten.
De Lezer van de de Nabijheidskaart van wachtwoordrfid, De Lezersschrijver van de Toegangsbeheernabijheid
| Type: | De lezer van de nabijheidskaart met toetsenbord |
|---|---|
| Maak Rang waterdicht: | IP67 |
| kleur: | grijs |
Voedingsadapterdoos Signaal Toegangscontrolepaneel met TCP/IP en Wiegand & Deur Toegangscontrolekaart (C3-100/BOX)
| Beschrijving: | Toegangscontrolepaneel met één deur en voedingsadapterdoos |
|---|---|
| Cpu: | 32-bits MIPS-CPU |
| Gebruiker: | 30.000 |
Toegangscontrolebord met vingerafdruk en RFID-kaart voor 4 deuren Toegangscontrolepaneel met voedingsadapterdoos (inBIO460/BOX)
| Productomschrijving: | Toegangscontrolepaneel met vier deuren en voedingskast |
|---|---|
| Mededeling: | TCP/IP, RS485, Wiegand in/uit |
| Bijlage: | metaaldoos |
Toegangscontrolebord voor twee deuren met TCP/IP en Wiegand-signaal Toegangscontrolepaneel voor 2 deuren (C3-200)
| Naam van het product: | Toegangscontrolepaneel met 2 deuren |
|---|---|
| Cpu: | 32-bits MIPS-CPU |
| RAM: | 32M bits |
Biometrisch toegangscontrolesysteem met klein aanraakscherm met vingerafdruk met alarm en deurbel
| Speciale Eigenschappen: | Tijd en aanwezigheid en toegangscontrole |
|---|---|
| Netwerk: | TCP/IP, RS485, USB-host |
| Type: | Vingerafdruk + wachtwoord, vingerafdruk + identiteitskaart + wachtwoord, vingerafdruk + IC-kaart + w |
KR101 13,56 Mhz IC Access Control Card Reader Waterdicht IP65 met Wiegand 26/34 binnen of buiten
| Kaart: | 13.56Mhz. |
|---|---|
| Lees waaier: | Tot 5 cm (± 13,56 MHz) |
| Afmeting: | 77*43*16 mm |
KR100 Outdoor Access Control RFID Card Reader 13,56Mhz RFID Proximity Reader IP65 waterdicht
| Kaart: | 13.56Mhz. |
|---|---|
| Waterdicht: | IP65 |
| Verificatiemodus: | Kaart |
BouwTurnstile van het de Dalingswapen van Toegangsbeheersystemen, Elektronische Turnstile Poorten
| model: | TS1211 |
|---|---|
| Machtsvereisten: | AC 220V/110V, 50/60Hz |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR: | -28℃ aan 60℃ |
RFID-kaart Toegangsbesturingskaartlezer en wachtwoordtoetsenbord met standaarduitgang WG 26/34 KR202
| Producten: | RFID-kaartlezer met toetsenbord |
|---|---|
| Waterdicht niveau: | IP65 |
| Kaart: | 125 kHz nabijheid |
KR201 RFID-kaart Toegangsbesturingskaartlezer met Wiegand 26/34 Waterdicht IP65 125Khz
| Vermogen / Stroom: | DC 6-14V / max.70mA |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC met textuur |
| Kleur: | Zwart |


