Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ access control rfid reader ] bij elkaar passen 108 producten.
Waterdicht IP68 RFID-toegangscontrole-kaartlezer Afstandsbediening met WIFI-app
| Spreker: | Programmeerbare geluidsbuzzer voor bevestiging met geluid of stille modus |
|---|---|
| Capaciteit: | Kaartcapaciteit: 100 gebruikerskaarten, 5 masterkaarten |
| Identificatie: | <= 20 ms |
De Lezersce van de het LEIDENE die Toegangsbeheerkaart van RFID Voor Open en Dichte Deur wordt goedgekeurd
| model: | D8-RE |
|---|---|
| Toegangswijze: | Slechts kaart |
| Max. Gelezen Afstand: | 35cm |
Password- en RFID-kaarttoegangslezer waterdicht IP65
| Bijzondere kenmerken: | Toegangscontrolesysteem |
|---|---|
| Netwerk: | Standalone |
| Verificatiemodus: | Card, PIN, PIN/Card, Card+PIN |
WIFI Tuya Smart Security Door Lock Biometrische vingerafdruk toegangscontrole lezer met metalen toetsenbord IP66 waterdicht
| Type van erkenning: | Vingerafdruk + APP + wachtwoord + RFID-kaart |
|---|---|
| Productnaam: | Biometrische slimme toegangscontroleleraar |
| Gebruikerscapaciteit: | 1000 gebruikers (988 gewone gebruikers + 2 paniekgebruikers + 10 bezoekergebruikers) |
RFID-kaart 1D- en 2D-toernickel QR-code toegangscontrole-lezer met USB, RS232 of TCP/IP-interface
| Productnaam: | QR/RFID-kaartlezer met USB-poort |
|---|---|
| Identificatie methode: | QR-code/IC-kaart/ID-kaart/NFC-kaart |
| Communicatie wijze: | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
Toegangscontrole voor RFID-kaarten en QR-codes Turntile QR-code-toegangscontrole-lezer met USB, RS232 of TCP/IP-interface
| Frequentie: | 125KHz+13,56Mhz+QR-code |
|---|---|
| communiceren: | Wiegand 26/34bits & RS485 |
| Identificatie methode: | QR-code van de IC-kaart van de ID-kaart van de NFC-kaart |
Metalen hoes met IP68 waterdichte en anti-vandal eigenschappen
| Ingangsbeschermingsniveau: | IP67 |
|---|---|
| Toetsenbord: | Witte achtergrondverlichting, numerieke toetsen 0-9, functie toetsen |
| Toegangsbesturingsinterface: | Elektrisch slot, uitgangsknop, alarm, deurbel, deursensor |
De zwarte Lezer van de Toegangsbeheerkaart zet gemakkelijk aan Binnenlandse en Buitenmuren op
| model: | D8-RE |
|---|---|
| tonen: | Geen LCD vertoning |
| Toegangswijze: | Slechts kaart |
KR200 13.5Mhz IC Card Access Control Card Reader met waterdicht IP65 ABS Plastic
| Producten: | IC-kaarttoegangscontroleleraar |
|---|---|
| Afmeting: | 85*87*22,5 mm |
| Werktemperatuur: | -10° tot +65°C |
De slanke Lezer van de Type Standalone Nabijheid, Wiegand 26 De Lezer van Toegangsbeheerrfid
| model: | A810 |
|---|---|
| Lezingswaaier: | 3cm5cm |
| Het werk Voltage: | DC12V-DC24V |


