Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ access control rfid reader ] bij elkaar passen 108 producten.
Vingerafdruk 125KHz Kaart Smart Door Toegangscontrolesysteem met Touch Keypad Waterdicht IP66 WIFI Tuya Toegangscontrole Lees
| Gebruikerscapaciteit: | 1000 gebruikers (988 gewone gebruikers + 2 paniekgebruikers + 10 bezoekergebruikers) |
|---|---|
| Pin Length: | 4 tot 6 cijfers |
| Werkspanning: | 12~28V wisselstroom/stroomstroom |
2.4“ TFT-van de de Nabijheidskaart van Kleurensreen RFID het Toegangsbeheersysteem Met Wiegand Singal
| model: | A103 |
|---|---|
| tonen: | 2,4 het pixel van het de kleurenscherm 320*240 van duimtft |
| CPU: | 240Mhz WAPEN 9 |
Palmlezer en het Gezichtssysteem van het ErkenningsToegangsbeheer en RFID-de opkomstterminal van de Kaarttijd
| model: | FA6000 |
|---|---|
| Resolutie: | 1280 x 720 |
| Vertoning: | 5 duimtouch screen |
Het Toegangsbeheersysteem van de gezichtserkenning en de opkomst van de Vingerafdruktijd met WiFi-de kaart van de Functiesteun RFID
| Model: | Facepro1 |
|---|---|
| Afbeelding: | 5-duim Touch screen |
| Gezichtscapaciteit: | 6,000faces |
Gezichtsherkenning Toegangscontrolesysteem en vingerafdruk Tijd van aanwezigheid met WiFi-functie Ondersteuning RFID-kaartfunctie f
| Afbeelding: | 5-duim Touch screen |
|---|---|
| Gezichtscapaciteit: | 6,000faces |
| Fingerafdrukcapaciteit: | 6,000fps |
Waterdichte IP65 RFID-kaarttoegangslezer met Wiegand-signaal
| type: | ID-kaartlezer, IC-kaartlezer |
|---|---|
| Waterdicht niveau: | IP65 |
| Bijzondere kenmerken: | Toegangscontrolesysteem |
Waterdicht ip66 TUYA TTLOCK APP Smart Touch Keypad Password Standalone RFID Card Access Control Reader met deurbel
| Productnaam: | Biometrische slimme toegangscontroleleraar |
|---|---|
| Proximity-kaartlezer: | 125 kHz ((ID carfd) of 13,56 MHz ((IC-kaart) |
| Pin Length: | 4 tot 6 cijfers |
Multi-biometrisch tijdbewakingssysteem en gezichtsvingerprintherkenning Toegangscontrole Ondersteuning WEB Software FA110
| Productsoort: | Gezicht, vingerafdruk, wachtwoord, RFID-kaart toegangscontrole met relais |
|---|---|
| Vingerafdruk: | 500 fps |
| Gezicht: | 500 gezichten |
KR101 Access Control Reader met Wiegand 26/34 125khz RFID kaartlezer IP65 waterdicht
| Producten: | 125 kHz Proximity ID-kaartlezer |
|---|---|
| Lees waaier: | tot 10 cm ((125 kHz) |
| Outputformaat: | 26bits Wiegand (standaard), ((Opsieel:34bits Wiegand) |
Biometrisch vingerafdruktijd-aanwezigheidssysteemapparaat met ingebouwde batterijondersteunende RFID-kaartlezer
| Producten: | Biometrische Tijdopname |
|---|---|
| Vingerafdruklezer: | BioID vingerafdruksensor ((Anti-fake) |
| Vingerafdruk: | 5,000FPS |


