Alle producten
-
Smart Home Security Alarmsysteem
-
Het Systeem van het vingerafdrukToegangsbeheer
-
De Opkomstsysteem van de vingerafdruktijd
-
Het Systeem van het gezichtsToegangsbeheer
-
Draadloos Slim Deurslot Tuya TTLock
-
Toegangsbeheerlezer
-
Het Configuratiescherm van de deurtoegang
-
Elektrisch Magnetisch Slot
-
Elektrisch Boutslot
-
Elektrisch Strikersslot
-
Elektrische Slotsteun
-
RFID-Kaartmarkering
-
Toegangsbeheerturnstile
-
De Knoop van de deuruitgang
-
Wacht Tour Patrol System
-
parkerenbeheersysteem
-
Gang door Metaaldetector
-
USB-Vingerafdrukscanner
zoekwoorden [ access control rfid reader ] bij elkaar passen 108 producten.
RFID-kaartlezer Tijdregistratie en vingerafdruktoegangscontroleterminal met batterij
| Gebruik: | Tijdregistratie en eenvoudig toegangscontrolesysteem |
|---|---|
| Taal: | meer dan 40 typen meertalig om te selecteren |
| Controle: | Vingerafdruk + ID-kaart + USB-poort |
Stand-alone Proximity ID Card Toegangscontrole en kleurscherm Tijdbezoek systeem
| Speciale Eigenschappen: | RFID-kaart Terminaal voor toegangscontrole en tijdelijke aanwezigheid |
|---|---|
| Type: | RFID-kaart+wachtwoord |
| LCD-scherm: | 2.0-inch TFT-LCD-kleurenscherm |
Biometrische de Driepootturnstile van het Dalingswapen Poortrfid Lezer en SUS304-Roestvrij staal
| model: | TS1011 |
|---|---|
| Facultatieve functie: | Controlemechanisme en RFID-Lezer |
| Voeding: | AC 110V/220V, 50/60Hz |
Batterijvingerafdruk en RFID-de Opkomst van de Kaarttijd en Toegangsbeheersysteem met USB-poort
| Gebruik: | Tijdopkomst en Toegangsbeheersysteem met Bettery |
|---|---|
| LCD Vertoning: | 2,8-duim TFT-het Scherm |
| Spreker: | Stemherinnering (de taal kan worden geselecteerd) |
Van de de Nabijheidskaart van wachtwoordrfid de Spreker van de de Lezers125khz Pieper met EM-Slot
| model: | A702 |
|---|---|
| Kaarttype: | EM |
| Spreker: | Pieper |
Waterdichte vingerafdruk- en RFID-kaartlezer werkt met toegangsbediening FR1200
| Type: | Vingerafdruklezer |
|---|---|
| Sensor: | Optische sensor |
| Resolutie: | 1280 x 960 |
Toegangscontrolesysteem met biometrische vingerafdruk en RFID-kaartlezer Tijdregistratieterminal met batterij
| Gebruik: | Biometrische tijdregistratie met estafette |
|---|---|
| LCD Vertoning: | ANDROID, IOS |
| Het schermgrootte: | 2,8-duim TFT-het Scherm |
de Kaartlezer en Schrijver 26bit Wiegand van 13.56MHz met Externe Zoemercontrole
| Kaart: | 13.56MHz |
|---|---|
| Lees Waaier: | Tot 5CM (13.56MHz) |
| Waterdicht: | IP65 |
4G Biometrisch Tijdbewakingssysteem
| System: | Android System |
|---|---|
| CPU: | Quad-core,1.5G Hz |
| Camera: | 2MP Dual Camera |
De het biometrische Face/RFID-kaart/Systeem van het PalmToegangsbeheer en Steun WiFi van de Tijdopkomst en 4G-Functie
| Model: | Facepro1-4g |
|---|---|
| Kaartcapaciteit: | 10.000 Facultatieve Identiteitskaart, (: IC-kaartfunctie) |
| Transacties: | 200.000 Logboeken |


